Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon van megoldás a generaliz...

Anowind kérdése:

Vajon van megoldás a generalizált szorongás leküzdésére?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy vagyok, hogy generalizált szorongásos betegségben szenvedek. Sok-sok éve... Sajnos több akadály is gátolja ezáltal a boldogságomat. Minden miatt aggódok, magamat nem ritkán nem tudom elfogadni, nem vagyok megelégedve magammal, sokszor úgy érzem 29 évesen gyerek maradtam. Mindezt úgy, hogy ápoló vagyok és betegeknek kellene lelki megnyugvást adnom, hogy semmi baj... magamban pedig én magam is boldogtalan vagyok. Dolgozom, haza jövök és nincs kedvem semmihez. Irigy vagyok a boldog emberekre! Szeretnék én is az lenni. A betegség meggátol a társkeresésben is. Nem vagyok ronda mások szerint, de mégse tudok ezzel mit kezdeni mert egyszerűen sokszor képtelen vagyok elkezdeni egy ismeretséget. Ha nagy nehezen sikerül, sose jutunk el a randiig. Volt már barátnőm. De valami mindig történt. És ez a legszomorúbb! Furcsa mikor megkérdezem mástól, hogy látszik rajtam, hogy görcsös vagyok? - és mondja, hogy nem. Akaraterő volna bennem és olykor elfog az az érzés, hogy mindent optimistán látok, még a kiutat is látom... de sajnos vissza esek ebbe az állapotba, és sajnos már nem tudom meg, hogy juthatnék ki ebből. Nagyon nehéz! Talán az tudja aki szintén átéli ezt. Szívesen beszélgetnék mással! Bár olykor nem írok vissza, de ez csak ideig-óráig tart... A végén valahogy sikerül össze szednem magam. Írjatok, ha tudtok valami okosat. ;)

29/F



2017. szept. 7. 19:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia anonim!

Azóta az tortent, hogy ugy velem teljes gyogyulas nem tortenhet meg egy szorongasos betegnel. Az mindig veled lesz, viszont felul tudsz kerekedni rajta, ezaltal kontrollalni tudod ezt magadban es tudsz normalisan elni a hetkoznapokban mint egy nem szorongasos ember. Magam tapasztalatai alapjan igy velem. :) Szoval harcra fel!

Anowind

2022. ápr. 2. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!