Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy emetofíliás (szexuális...

Egy emetofíliás (szexuális vonzalom a hányáshoz) embernek milyen lehet párt keresni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam kicsit ilyen parafíliákról, meg ilyenekről és megtaláltam ezt, hogy emetofília. Egy ilyen szexuális beállítottságú embernek lehet normális kapcsolata? Vagy ki tud alakítani magának egyet?

Jó, nyilván vannak ennél bizarrabb fíliák is, de engem ez érdekel a leginkább. :D



2017. szept. 16. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
te nem vagy normális! Azt szereted, ha az öledbe hánynak?
2017. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Öhm, bocs, lehet az én hibám, de akkor korrigálok: nekem NINCS emetofíliám, ez csak érdekelt, hogy milyen lehet, hogy képes a hányás szexuális vonzalmat kiváltani.
2017. szept. 16. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam undort váltana ki, az biztos.
2017. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen szexuális beállítottság igazaból pszicés rendellenességnek számít. Nehéz hasonló párt találni az ilyen embereknek, mert a normális embereket nem lehet ilyesmire rávenni. Ha viszont két emetofíliás ember egymasra talál, akkor kiélhetik minden ilyen vágyukat együtt :D
2017. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
“Jol” meglennenk az illetovel mert en szo szerint irtozom a hanyastol a szagatol mindentol.Meg ha beszelnek rola akkor is🤣🤷🏽‍♀️
2021. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!