Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamolep nevű gyógyszerről van...

Lamolep nevű gyógyszerről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

A tájékoztatón rajta van, hogy nagyon gyakori a bőrön megjelenő allergia. (10-ből legalább 1 embert legalább érint.)

Kb 1 hete szedem, és az arcomon + halánték környékén ekcéma szerű kiütés jött ki (tegnap vettem észre.)

Aki szedte, mit tapasztalt?

Abba kell hagyni, vagy mi a teendő?



2017. szept. 20. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bő 3 év után biza volt rosszullétem :(

Nem hinném hogy gyógyszert kellene váltani.

2022. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#10 Remélem, jobban vagy, és megoldódott a probléma.


#11

3 év után nem biztos, hogy a gyógyszertől...


Én azóta nem szedek semmit.

2022. márc. 2. 08:24
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem " igazán " sikerült rájönni, miért volt.

Szerintem elég nagy a fájdalom küszöböm. Mindig nagyon derékfájás, hasfájással jött meg. volt hogy nem akartam görcsoldót szedni, mert hát gyógyszer. És elalszok szinte utána.

Az történt, hogy a térdemet rendesen sikerült beütnöm, az asztal lábába. Vékony a bőrünk ott, és biza rettenet fájt. Nem hangoskodtam, mert igen kora reggel volt. Meghát nem kell hallani a szomszéd lakásba, hogy velem mi van...

És kb utána kezdett furcsa lenni a fejem. " zsizsereg, hideg meleg összecsap a koponyám és az agyam " közt. Hideg verejtékezés. Aztán frász tudja meddig se kép se hang.

Újból észleltem az asztalnál ülök, wc- re kellene mennem. De még nem mertem elindulni. Kimentem. Az ajtó befelé nyílik, és biza nyítva hagytam.

Kábult voltam kicsit még.


És mivel nem járok melózni, így aludtam valamennyit.


Szóval erre gyanakszom, a fajdalom enyhítését így próbálta enyhíteni az agy...

2022. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!