Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a Rivotrilról?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, ötödik éve szedek Rivotrilt és ha 3-4 napig nincs akkor elvonási tüneteim vannak: szédelgés, idegeskedés, rossz álmok és tegnap már haspuffadásom is volt.

Volt már más is ilyen helyzetben? Ha igen, hogyan lehet leszokni róla?


2010. máj. 27. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%

mi a jó isten az a Rivotril? :D


de látom istenként tekintesz rá, úgyhogy örülj neki, hogy veled van, ne is akarj leszokni róla. :D

2010. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

és még feltűnési viszketegséged is van, hogy kiírod, csak hogy sajnáljanak.

de a figyelmet és a szeretetet nem így kéne kicsikarni a környezetedből...

2010. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bunkó kommentelőktől nem kérdeztem semmit, köszi.
2010. máj. 27. 15:50
 4/12 A kérdező kommentje:
S ha azt se tudod mi az akkor pláne kuss.
2010. máj. 27. 15:50
 5/12 anonim válasza:

Szia!

Úgy tudom,csak szigorú orvosi felügyelet mellett lehet abbahagyni a szedését,fokozatosan.Sajnos így is előfordulhatnak elvonási tünetek.Szerintem mindenképpen beszéld meg az orvosoddal,aki fel szokta írni neked.Lehet,hogy beállítanak valami más gyógyszert,ha még szükséged van nyugtatóra.

2010. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát, ennyi! :D

a gyógyszernek is csak annyit kéne mondanod, hogy kuss!

2010. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. máj. 27. 16:22
 8/12 A kérdező kommentje:

"hát, ennyi! :D

a gyógyszernek is csak annyit kéne mondanod, hogy kuss!"

----

Mondanám neki de nem hallgat rám. :)

2010. máj. 27. 16:23
 9/12 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy 3-4 napig nincs? Ezt nem lehet úgy letenni, hogy többször próbálkozom vele, mint a cigivel, hogy holnaptól 0, aztán reménykedem. Hónapok alatt lassan leépítve kell ezt, akkor sokáig kibírod nélküle és talán el is tudod hagyni.
2010. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia.Hát kaptál rendesen Sok baromságot és csupán csak egy jó választ!Nagyon figyelj oda ,mert nem egyszerű. Én is 6 évig szedtem és mivel megszokta a szervezetem átállítottak másra és nem vettem észre az elvonási tüneteket. Egyébként pszichésen is lehetnek tünetek, azaz a te fejedben dolgozik a gondolat, hogy "jaj mi lesz velem ha nincs gyógyszer"!Ezen már én is túl vagyok.Ha állandóan szedned kell, akkor meg figyelj oda, hogy ne fogyjon el, mert nem hirtelen elvonás jelentkezik rögtön,hanem az állapotod romlik és ez nem ugyan az!!Ha nem akarod szedni akkor menj orvoshoz és beszéld meg vele mi legyen.Jobbulást kíván egy sorstársad.
2010. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!