Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ingerlékeny...

Miért vagyok ingerlékeny mostanában?

Figyelt kérdés

Régen nem voltam egyáltalán ilyen csak mostanában...és napról napra egyre rosszabb a helyzet. Egész nap ideges/feszült állapotban vagyok, és ezért minden apró dolog is felbír idegesíteni, és nem bírom magamba folytani.(Van annyi eszem hogy nem bántok másokat meg stb...ezért fidget spinneren, stresz labdán, telefonos kinzós játékokon és a falon vezetem le a feszültségem)


Hogy tudok ,,kigyógyulni,, ebből az ingerlékeny hangulatból/állapotból?


17/F



2017. szept. 21. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem kangörcs. Verd ki, vagy b**szál egyet!:-)
2017. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a falon vezeted le a feszültséged? :D


A többit meg hagyjuk is, telefonos játékok, spinner...? bas.zki ezeken már hogy lehetne levezetni a feszültséget???

2017. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Részben válaszoltál is a kérdésedre: " ideges, feszült állapotban vagyok". Az ingerlékenység a belső feszültség formája. Felejtsd el a telefont, meg az egyéb b*ziságokat. Menjél el futni, bicajozni, vagy súlyzózni. De nem ám ímmel-ámmal, hanem keményen. Ha kertes házban laksz, jó az ásás, vagy a favágás is. Mozogj napi 2-3 órát, esténként verd ki, és pár hét múlva olyan nyugodt leszel, mint egy zsák krumpli.
2017. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne b*zd szét a kezed a fallal, vegyél kesztyűt, bandázst, és homokzsákot.. addig verd a zsákot amíg nincs benned egy csepp feszültség se. :D
2017. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!