Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom, hogy depressziós...

Nem tudom, hogy depressziós vagyok vagy sem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy nem vagyok depressziós,de én valahogyan máshogy érzem ezt.Régen vágtam magam,de kezdek visszazuhanni ebbe,bulímiás is voltam mert zavart a 46 kilóm 167cm-rel,így lettem 41kg.Nagyon önbizalomhiányos vagyok.Sokatszoktam sírni a semmin.Alvászavarom is van sokszor,és az étvágyam is össze vissza van.Volt egy öngyilkossági kísérletem is,de nem igazán sikerült.Kitöltöttem egy pszichologusokkal fejlesztett depresszios kerdoivet és az jott ki hogy harmadfoku depressziom van,ezt elmondtam mindket szulomnek de csak kinevettek,hogy ez nem igaz.Nem tudom mi tevo legyek,segitsetek! 14/L

2017. okt. 1. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szia,én tanultam pszichologiát és voltam már depressziós is,sok minden túl vagyok,ha gondolod privátban beszélhetünk hátha tudok segiteni valamit
2017. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj az iskolapszichológushoz. Ő majd felveszi a kapcsolatot a szüleiddel és meggyőzi őket, hogy szaksegítségre van szükséged. Amúgy részben sima kamaszkor, de a saját tested bántalmazása már nem fér ebbe bele.
2017. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj erről egy felnőttel,akiben megbízol és kérd a segítségét. Akár a tanároddal. Nálam is volt vagdosós szakasz 14-15 évesen, afféle segélykiáltásszerű,így visszagondolva. Nálam rendeződött a kiváltó ok,és abbahagytam. Próbálj rájönni,hogy téged mi "kényszerít rá".Most már csak sajnálom,hogy életem végéig viselem a nyomait,pedig elkerülhető lett volna.
2017. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!