Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet itt valamit tenni?

Lehet itt valamit tenni?

Figyelt kérdés
Édesanyám idősek otthonában él.64 éves. Kb 1 hónapja dühkitörései miatt nagyon erős nyugtató gyógyszereket kap. Sajnos azóta napról napra egyre gyengébb, járkálni sem mer, mert fél, hogy megszédül és elesik. Szinte egész nap csak alszik. Napi 40 szem gyógyszert kap 3 részre osztva. Mit tudnék tenni? Beszéljek én a pszichiáter főorvossal, hogy csökkentse a gyógyszerét? Vagy próbáljon meg neki valami mást? Ott az otthonban ápolónők nem is akarnak semmit tenni, örülnek hogy csendben van. Nekik így a legjobb, hogy nincs vele gond. Vagy próbáljam meg valami speciális intézetbe betenni? De itt borsodban hol van ilyen? Tanácstalan vagyok.
2017. okt. 4. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Napi 40 szem gyógyszer az nagyon sok. Beszélj a kezelő orvosával.
2017. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napi 40 szem gyógyszer? :O Szét fog menni a mája. Szerintem keress másik orvost és keress másik otthont, mert így tönkre fog menni, ne a nővérek kényelme mag az orvosok kényelme legyen az elsődleges szempont! :(
2017. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!