Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Depresszió?

Mi történik velem? Depresszió?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja kezdődött, iszonyat erős deperszonalizácó/derealizáció jött rám, ahogy az agyam felfogta, hogy lassan kezdődik az egyetem (elsőéves vagyok). Az egyetem első napján szörnyen rossz volt ez az érzés, de a második napra nagyon sokat javult, pár nappal később teljesen elmúlt. Akkor én voltam a világ legboldogabb embere, tényleg úgy éreztem, hogy minden rendben megy az életemben, van egy szerető párom, családom, jó felé halad az életem. 2 hete viszont visszajött, a rossz érzésem, nem olyan erősen, mint az elején, de éppen annyira, hogy lerontsa az életminőségemet. A párom mellett javul egy kicsit a helyzet, de vele is csak hétvégente tudunk együtt lenni, suli és munka miatt. Többek között ő is mondta, hogy nyár vége óta szomorúbbnak, közönyösebbnek lát, folyamatosan álmos vagyok, olyan "minden mindegy" hangulatom van, úgy érzem, hogy nem élek, csak vagyok. Vannak boldogabb pillanataim, de egy nagyon mély szomorúság van bennem és nem tudom miért, hiszen tényleg minden rendben van az életemben, nem értek nagyobb megrázkódtatások. Lehet, hogy az egyetem miatt? (Bár nem érzem, hogy annyira szenvednék vele, de lehet hogy tudat alatt) Tapasztalt valaki hasonlót? Mit tegyek? Valószínűleg pszichoterapeuta lesz a vége, mert egyedül nem tudok ezzel megbirkózni.

2017. okt. 6. 11:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!