Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezért megsértődhet a pszicholó...

Jeverezi kérdése:

Ezért megsértődhet a pszichológusom?

Figyelt kérdés

Kicsit el voltam szomorodva szombaton éjszaka mert voltam szórakozóhelyen és ott nem sikerült felszednem egy lányt akit kinéztem. Sajnos emiatt egyedül voltam és dühös, szomorú csalódott! Ezrt írtam a pszichológusnak egy levelet a csalódásromról amit éjszaka közepén el küldtem de nem kaptam rá választ!


Lehet erős volt azért nem válaszol? Többek között a rosszul léten kívül ezt írtam idézem


" nem szeretném megbántani Önt de semmit se használt az elmúlt egy év terapiája a pénzem hiányát leszámítva nem érzek változást"


Ezen megsértődhetett? Vagy miért nem válaszol??!



#megésrtődés
2017. okt. 9. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem köteles rá válaszolni, felnőtt vagy, ha nem jön be a terápia, akkor ne járjál, ennyi, ő a pszichológusod, nem a haverod, neki is van magánélete, érthető, hogy nem válaszol a részegen írt éjszakai üzeneteidre.
2017. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Hozzá van ő már szokva az ilyen (alaptalan) szemrehányásokhoz. Ha terápia nem használt, akkor az alanyban van a hiba, hiszen az alanynak kellett volna megváltoznia, de nem bírt. A pszichológus is hozott anyagból dolgozik.
2017. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem egy ilyen levél miatt még nem fog megsértődni egy diplomás pszichológus, kicsit el vagy tévedve. Ennél jóval durvábbak is érték már nagy valószínűséggel
2017. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy sokszor írok neki meg hívom és nem örül neki. Múltkor is mondta nevetve hogy regényeket írok neki e-mailen :D


Amúgy nem gondolnám hogy nagyon megbántódik csak szerintem jó szakember és nem érdemli ezt meg! Csúnyát írtam neki szombaton szégyenlem magam érte és ezért nagyon haragszok magamra! Bocsánatot akarok kérni tőle de nem válaszolt erre a levelemre és így nehéz úgy érzem nem annyira érdeklem mint ahogy elvárnám!

2017. okt. 9. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Kudarcot vallott a munkája. Igazat írtál neki, szégyen ez számára. Sajnos elveszik a pénzüket az embereknek akár segítenek, akár nem. Nem jó szakember. Nem zaklatnád, ha jó lenne a terápia. Viszont, azt tudod, hogy kölcsönösnek kell lennie a vonzalomnak. Tehát az kevés volt, hogy te kinézted magadnak, azt várd meg, hogy egy lány nézzen ki magának. Mi volt a problémád?
2017. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem igaz amit írtál, írd neg neki hogy sajnálod, valószínűleg a saját frusztrációdat vetítetted ki rá.
2017. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szerencsésebb lenne ezt a legközelebbi ülésen, személyesen szóba hoznod és ott megbeszélni, magyarán "bevinni a terápiába". Felételezem azért nem válaszol, hogy majd élőben beszéljétek meg.
2017. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!