Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy bipolárissal párkapcsolatban?

Egy bipolárissal párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Aki átélte, vagy benne van , hogy bírod?


Tapasztalatok stbstb. ?


2017. okt. 12. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerelemmel, türelemmel, utánaolvasással elég sokáig bírtam. A betegségről én tudtam meg a nővére, amúgy mindenkivel viccelődött az exem és ő volt a társaság közepe. Ha maga alatt volt, akkor mindenre panaszkodott, nem akart sehová menni és undokoskodott velem, ezt megszoktam. Viszont mikor feldobódott, akkor mindenkivel flörtölt, talán több is, és ez egy idő után sok lett.

Megbeszélni meg nem tudtuk, nem akarta.


Az volt az érzésem, hogy ha ott vagyok és szeretem, jó, ha nem vagyok ott, az is jó. Nem tudtam meg soha, hogy ez a depresszióból fakadó általános érzésnélküliség-e vagy egyszerűen nem szeret engem. Nekem ez nem ment egy idő után.

2017. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én pasim akkor akart szakítani amikor romlott a pszichiátriai állapota (pánikbetegség) és kiderült,hogy többek között mániás depressziós (Bipoláris) azt mondta egyideig csak magával akar foglalkozni. Elfogadtam volna őt ezzel a betegséggel is de ezt nem akarta.Nagyon megszenvedtem,szenvedem lelkileg,hogy ezért szakítani akart majd dec. 21-én (tavaly) dobott mert zaklatásnak érezte,hogy segíteni akartam,érdeklődtem felőle. Másnak mást mondott.
2017. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!