Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol keressen munkát egy...

Starboy1 kérdése:

Hol keressen munkát egy mentálisan beteg egészségkárosult ember?

Figyelt kérdés
50% os egészségkárosodásom van, skizofréniával és kényszerbetegségel diagoztizálnak,hol keressek munkát magamnak? végig néztem majdnem a fél iternetet semmit nem találtam gyakorlatilag, a rehabjob.hu meg hallot
2017. okt. 14. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Munkaügyi központ .

Nálunk van egy külön épülete, kirendeltsége. Csak és kizárólag fogyatékosokkal + rokkantakkal foglalkoznak.

2017. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy képzeld el, hogy 4 órás árufeltöltőt keresett a minap a tesco, rehabosat, 8 osztállyal, a munkaügyiben, szerintem véletlenül keveredett az állásajánlatok közé a rehab rész hirdetése.


Vicc ! Mert engem meg 3 éve elutasítanak, folyamatában, kereskedelmi végzettséggel.


Hónapokkal ezelőtt találkoztam egy régi ismivel, őrnő volt egy cégnél ahol dolgoztam. Elmesélte, hogy lerokkantosították, de neki mindig van munkája, nincs olyan, hogy nincsen. Bemegy a munkaügyibe, 2 nap múlva már dolgozik is valahol.

2017. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mit rejt ez a diagnózis? Gondolkodási funkciók : mérsékelt probléma,régen súlyos volt pluszba kaptam egy ilyen diagot hogy embereket közötti mérsékelt probléma,régen ezek súlyosnak voltak elnezeve nálam
2017. okt. 14. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én azt nem tudom, nem vagyok idegorvos, ezt vele kellene megbeszélned, mit dolgozhatsz, milyen munkákat, munkaköröket javasol neked.
2017. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem lehetne esetleg, hogy kitalálod milyen munkától lennél boldog. Megpróbálsz hpzuá végzettséget szerezni és elfelejted ezt a betegséghalmazt. Mondjuk megpróbálhatnád eljátszani, hogy normális vagy. Szerintem menni fog! Gyakorolj! A te kezedben van a döntés, hogy normális életet akarsz vagy gyagyásat játszani életed végéig? Az utóbbivtudom könnyebb. Én is kipróbáltam. ☺
2017. okt. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!