Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdődött, de voltak jelei a múltban is. Úgy érzem hogy elvesztettem a valóságot. Naponta többször is rámjön, hogy nem találom valóságosnak a dolgokat. Magamat sem, mintha álmodnék és a körülöttem lévő világ nem is létezne,tompa lenne. A látásom is nagyon rossz lesz, minden összemosódik. Ilyenkor nem érzem a dolgok súlyát, mintha nem számítana, ha egy autó elé mennék, mert amúgysem valóságos semmi.

Eddig elvoltam ezzel az érzéssel, viszont ma sokkal rosszabb lett. A hangomat is idegennek éreztem, és a saját családomat. Ránéztem a testvéremre, és arra gondoltam, hogy nem ismerem.

Elmentem sétálni az öcsémmel, , és közben tört rám nagyon erősen ez az érzés. Hirtelen azt hittem, hogy nem valóságos semmi, és abban is kételkedtem, hogy valóban velem van-e és nem hagytam -e a lakásban. Alig tudtam hazajönni vele. És ebben a pontban jöttem rá, hogy ez veszélyes is lehet.

Nem tudom elmagyarázni. Minden olyan zavaros. Néha mikor becsukom a szemem, azt gondolom ha kinyitom, akkor felkelek.

Olyan mintha részeg lennék folyton. Csak rosszabb.

18/l



2017. okt. 21. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet a baj, de ez nem hangzik jól. Menj el egy pszichiáterhez, hidd el, megéri!
2017. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Unikanővérem cukorbeteg, és voltak régebben neki is hasonló tünetei, lehet hogy te is az vagy de az is hogy semmi köze hozzá. Szerintem mindenképp menj el orvoshoz az agybaj nagybaj.
2017. okt. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!