Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem érzek semmit?

CyberHun kérdése:

Nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
nem érzek se szomorúságot se örömet se semmit pár nappal ezelőtt még teljesen jól voltam de most nem érzek semmit mit tegyek?

2017. okt. 26. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Velem is volt már ilyen. 1 csodálatos hétig bírtam aztán egy erőtel érzelem hatására vissza jött minden.
2017. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos a hülyeségre nincs gyógyszer.
2017. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nálam már hónapok óta így van. Gondolom vashiány, de hiába szedek azt is, meg C-vitamint is, semmi változás. Ja, és én állandóan zombi vagyok, mert még jó kis fáradtság is társul az egészhez
2017. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Nézz meg egy epizódot a Csengetett Mylord ? sorozatból, különös tekintettel Mabel-re
2017. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Egyél magnézium tablettát, sok vastartalmú ételt, olajos magvakat, sok vitamint, kicsit mozogj naponta(pár guggolás, felülés).

#3 nekem is ez volt a problémám. Levert voltam, fáradt, sokszor fájt a fejem és zombi. A fent említett praktika segített.

2017. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!