Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelenthet ha suttogást...

Mit jelenthet ha suttogást szoktam hallani?

Figyelt kérdés
Kollégiumos vagyok, és már pár napja figyeltem erre fel, mikor este azt hittem hogy a szobatársaim beszélgetnek halkan de aztán rájöttem hogy nem ők azok.Nagyon élethűen hallottam.És már több napja van ez, minden éjszaka suttogást hallok egy darabig majd elmúlik.Nem hiszek a szellemekben meg ilyesmikben, sokkal inkább félek hogy kezdek megblondulni ugyanis ki vagyok készülve idegileg nagyon sok problémám van, depressziós is voltam. 17/L

2017. okt. 27. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Halucinálsz, menj dokihoz
2017. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Egy kollégiumban nem nehéz éjjel suttogást hallani, elképzelhető, hogy a másik szobából áthallatszik. Vagy akár valaki fülhallgatóval zenét vagy beszédet hallgat stb. stb.


Ha teljesen biztos, hogy nem ez van, akkor elmezavar és mindenképpen kezeltetni kell mielőbb.

2017. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hallottam a koliban hangokat, de mivel csak ott így megnyugodtam, hogy tuti ott van valami, csak nem tudom mi :D (és más szobabán nem is hallom, csak a miénkben, szóval ott van valami)


Viszont ha tényleg kizárod, hogy külső hangok azok, vagyis hallucinálsz, akkor érdemes vele elmenni orvoshoz...


17l

2017. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekes mert ma este nem hallottam itthol...Teljesen biztos, hogy halucináltam mert rá néztem a szobatársaimra és semelyik nem hallgatott zenét,hanem csöndben el volt foglalva valamivel, a másik szobából azért nem így hallatszanak át a hangok, olyan volt mintha mellettem vagy pont a fülempe suttognának és pár szót értettem csak.Egyébként nem vagyok még hülye sem, teljesen épelméjű vagyok....remélem nem lesz ebből semmi komoly.Lehet csak fáradt voltam.😓
2017. okt. 28. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondod ki vagy készülve idegileg. Mondd el ezt valakinek, akiben megbízol. Addig csökkentsd a stresszt és pihenj, amennyit lehet.
2017. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!