Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek nomrális hogy...

Szerintetek nomrális hogy depressziós vagyok, ha unatkozom?

Figyelt kérdés
egész nap dolgozom,haza érek akkor is csinálom a dolgom,szinte mindig pörgök,de oylankor nincs semmi baj, úgy érzem midnen rendben.Viszont ha nem csinálok semmit,csak mondjuk hétvégen pihenek,tv-t nézek vagy csak netezek,egy pár óra után oylan depresszió jön rám. Tudom hogy ez valamilyen szinten mással is igy van hogy rossz kedve lesz,viszont nekem az egész élettől el megy a kedvem,sírok és úgy érzem nincs értelme az életemnek,semi nem boldogít, nem akarok élni,oylkor az öngyilkosságon is agyalok.De ha mondjuk el megyek barátokkal valamerre akkor teljesen jól érzem magam,boldog vagyok. Eddig azt hittem,hogy a rossz munkahely,magány miatt van, viszont most változásko történtek az életemben,szerelem,új munkahelyem lesz,oylan amire mindig is vágytam, el is költözöm budapestre ahova szerettem volna mindig is. Azt hittem most jó lesz minden, de nem. Megint rám tört ez az érzés most,és nem akarom ezt érezni soha többé,nagyon rossz, csak fekszem mert nincs kedvem semmihez,sírok és meg akarok halni. Olyan ürességet érzek hogy nem tudom le írni.De tudom hogy majd elmúlik ha ezdődik a hét,munka megint a szokásos rutin. Ez nem normális igaz? Mi miatt lehet ez? Ez depresszió?

2017. nov. 4. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mondanám depressziónak, de biztosan van valamilyen hangulatzavarok. Egyébként nagyon sokszor ezek a nagy változások okoznak ennyire labilis lelkiállapotot. Már önmagában a költözés is nagyon megterheli pzichésen az embert, akkor is ha ez pozitív esemény.

Azt javaslom, hogy várd meg amíg minden változás lezajlik körülötted, beleértve a költözést, az új munkahelyet, stb. Majd ezek után nézd meg, hogy még mindig vannak e ilyen időszakaid.

2017. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked az a bajod, hogy nem tudsz meglenni magaddal. Amíg valami elvonja a figyelmed addig jól vagy, de ha kettesben kell lenni önmagaddal akkor baj van. Ez nem jó. :)) Nem depresszió.
2017. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad ez az üresség. Lényegtelen hova költözöl saját magad viszed az új helyre is. Töltsd ki az időt amit magadra fordíthatsz. Menj sportolni, sétálni. Keresd meg hogy mi az amivel ezt a hiányt betöltheted.
2017. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!