Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyasvalaki, aki...

Van itt olyasvalaki, aki fiatal, de gyógyíthatatlan, halálos betegségben szenved?

Figyelt kérdés
Tudom hogy furcsa kérdés, de ha van, szívesen beszélgetnék vele az élethez való hozzáálásáról, az érzéseiről...
2010. máj. 30. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik barátnőm gyógyíthatatlan beteg, de nem biztos, hogy meg fog halni, de szerintem nem igazán mondaná el az érzéseit egy vadidegennek, meg nem nagyon szeret beszélni róla, szerintem mások így vannak vele.


Viszont tudnám ajánlani neked Gergely Alexandra "Szasza" blogját, ő egy -asszem- 18 éves lány volt, rákos volt, egészen a végsőkig blogot vezetett, leírta, mi történt vele, mit érzett... Ha tényleg érdekel a téma, keress rá :) Viszont előre szólok, én 3 napig bőgtem tőle :S:S Borzalmas dolgok ezek... De ha neked van hozzá lelkierőd, akkor... :)

2010. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. máj. 31. 07:19
 3/15 anonim ***** válasza:

1.válaszoló,belinkelnéd azt a blogot?nem tudm h jót találtam-e meg.

ja és kérdező,hát nemtom,hátha lesz jelentkező,bár ilyesmiről nehéz beszélgetni..

2010. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A blog szerintem összetéveszthetetlen :) De azért belinkelem:

[link]

2010. jún. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Meg minél kevesebben jelentkeznek, annál jobb is szerencsére :)
2010. jún. 2. 06:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én 20 éves vagyok. Marfan syndromám és COPD-m van.
2010. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban furcsa kérdés, de megértem, ha Te is ilyen helyzetben vagy, hogy keresed a hasonló helyzetben lévőkkel a kapcsolatot. Ez erőt adhat, és a legfőbb dolog ilyenkor, hogy az ember higgyen magában, és abban, hogy meg fog gyógyulni.
2010. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
17 éves lány vagyok áttétes gyomorrákom van.
2010. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsóelőtti előtti és utolsó: először is sajnálom. Ha van kedvedek, akkor írjatok a 33333hhhhh@gmail.com-ra, szívesen venném.


Utolsóelőtti: Nem, én nem vagyok halálos beteg.

2010. jún. 2. 21:03
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
Te csak egy kis köcsög vagy.
2010. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!