Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szüleim tudta nélkül pszicholó...

Szüleim tudta nélkül pszichológus?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, pesti.

Pánikbeteg, depressziós, hangulatingadozásaim vannak, vagdosom magam, egyáltalán nem vagyok jól lelkileg. Szerenték orvoshoz jutni, de mindezt úgy, hogy a szüleim ne szerezzrnek erről tudomást. Nem akarom, hogy megtudják, mit művelek, aggódjanak, stb...

Suli pazichológus nincs jelenleg, az kilőve.

Akkor hova mehetnék, ahova nem kell a szüleim beleegyezése?

Háziorvos tud segíteni?

Segítsetek kérlek!


2017. nov. 12. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
14 éves kor fölött nem kell a szülök beleegyezés a legtöbb vizsgáltba (mütétbe igen), a legokosabb, ha tényleg a háziorvossal beszélsz, mert ö tud segíteni, továbbküldeni.
2017. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj részletezni a vagdosást. Mondd azt, hogy mostanában stresszesebb vagy, nem érzed jól magad lelkileg, és szerinted jót tenne, ha beszélgethetnél egy pszichológussal.
2017. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Háziorvos megvolt... röhögött rajtam egy jót, mert hogy szerinte szó sincs semmilyen pánikrohamról, csak nem iszok eleget :) persze, depresszióm is a folyadékhiánytól van, gondolom én... ennyit ért az orvos, még hülyének is lettem nézve ...
2017. nov. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!