Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már megőrülök! Hogy változtass...

Már megőrülök! Hogy változtassak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egyszerűen már meghülyülök! Gimnazista vagyok és valamiért minden motivációm elvesztettem ha tanulásról van szó. A jegyeim mindig csak romlanak pedig tanulok rendesen és már nem tudom mit kellene tennem pedig még ezen a héten is írni fogok vagy 3-4 tantárgyból. Már rettegek az iskola gondolatától és a jövőmtől. Valamint attól is rettegek hogy hibázok mert már nem akarok ezzel az egésszel még több fájdalmat okozni a szüleimnek. Tudom hogy magamnak tanulok de jó látni mikor boldogok mert jó jegyet hoznak haza. Egyszerűen ez az egész annyira betett nekem hogy már az élettől elment a kedvem. Egyre magányosabbnak és szomorúnak érzem magam. Volt már valaki hasonló helyzetben? Van tanácsotok?


Előre is elnézést a hisztimért valamint rosszindulatú kommentekkel kíméljetek!


2017. nov. 13. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy próbálj meg beszélni erről a szüleiddel, sokszor már az is elegendő vagy keressetek fel egy pszichológust, mert ő biztos rá fog tapintani a probléma gyökerére.☹
2017. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos pszihológusról szó sem eshet mert nem akarnak ilyenről hallani pedig ez már bennem is felmerült...
2017. nov. 13. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A sulitokban nincsen gyermekpszichológus? Szerintem ha beszélsz az osztályfőnökkel, biztos segít bejutni hozzá.
2017. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

valamiért minden motivációm elvesztettem


Az okát kéne megtalálni, hogy miért vesztetted el. Egyébként teljesen átérzem a helyzeted, nyáron kezdődött egy olyan rossz időszakom, mint neked és az iskolapszichológus segítségével kb két hónap alatt rendbejöttem. Ha szeretnél beszélgetni erről, írhatsz nyugodtan, megpróbálok majd segíteni. :)

2017. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!