Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangulat zavarból milyen...

Hangulat zavarból milyen gyógyszerrel lehet jobban lenni, vagy öngyógyító mód?

Figyelt kérdés
Organikus hangulat zavart ,Szoc fóbiàt illetve kenyszerbetegseget diagnosztizáltak és rexetint szedek évek óta még rivotrilt.jol bevált a rexetin a szociális fóbiàt illetve kényszerrel,de a hangulat zavarra csak kicsit.van hogy szorongok és ingerült leszek ha igazsàgtalansagot látok vagy hallok és begondolkozom hogy miért ilyenek az emberek ,meg van hogy jó kedvem van,akkor röhögök meg poenkodok,meg sokat beszélek ,még több fele koncentrálok.ilyenkor szeretek mindenkit ,de van hogy le tudnám ütni azt aki buta rosszindulatú.most sokat segített a kornyezetvaltozas ,de egy idő után elkezdek szorongani ha nem talalkozok ismerősökkel ,haverokkal és el kell mondanom nekik hogy mik történtek velem.tudom hogy ez is a betegségem hét tartozik.meg akik kozeli havarjaim,úgy érzem mindent el kell mondanom nekik ,hogy bizonyitsam milyen vagyok.bipolarisra gondolok mindig de annyira nagyon nincs feltűnő jó kedvem meg nem is vagyok annyira nagyon depis.organikus zavart mondott a pszihiaterem. Lehet az is a baj hogy nincs melom és sokat angyalok,de nem merek melózni mert koncentrációs zavarom van sokszor és csak egy dologra tudok koncentrálni.meg van hogy elfogadok mindenkit és kedves vagyok,meg van az ellentéte.sokszor úgy vagyok hogy a buta ostoba embereknek a legjobb mert biztosak mindenbe és nem agyalnak.van hogy beszélgetek haverokkal,de nem merem kimondani amit gondolok.vagy társaságba nem vagyok önmagam mert nem akarok ellent mondani senkinek.inkabb helyeslek.probalom erőltetni de nem megy sokszor.pedig tudom hogy ki kell mondanom,mert akkor vagyok önmagam.csak azért nem mondom mert gondolom úgyse érdekli az illetőt meg hiába mondom,át kell élni . Túl sokat foglalkozik azzal hogy ki miért olyan amilyen.tudom hogy beteg vagyok és azért érdekelne hogy ki milyen gyógyszereket szed szemelyisegzavarra.
2017. nov. 17. 11:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!