Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok élni, mit csináljak?

Nem akarok élni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

15éves visszahúzódó fiú vagyok, most mentem gimibe, nincsenek barátaim (eddig se voltak) senki nem jön oda beszélgetni, egyedül ülöm végig a napokat aztán egyedül töltöm a délutánokat.

A jegyeim pocsékak, matekból kémiából és franciából félévkor meg fogok bukni, a többi tárgy sem megy túl jól, semmiben nem vagyok jó, semmihez nincs tehetségem.

Nem sportolok, 3kör futástól kifulladok, nincs adottságom a sporthoz.

Nincs hobbim, bár régen gitároztam (ami nem ment jól), fényképeztem, programoztam (ez se megy jól), de túl fáradékony vagyok egy hobbihoz, a suliban egész nap majdnem elalszom, a buszon mindíg alszom és otthon is mikor hazaérek az az első hogy alszok pár órát, tanuláshoz nincs se erőm se kedvem, néha belealszok a közepébe.

Barátnőm nincs és nem is volt pedig minden 2.lány megnéz az utcán(nem egobol mondom)

Mit csináljak?

Ja és szorongok vagy pánikbeteg vagyok ami annyirt jelent hogy a suliban 1x- x2 hányok naponta(wc)


2017. nov. 21. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ebbe a középiskolába kell járnod? Ez nem pánikbetegség, egyszerűen csak utálod ezt a helyzetet, amiben vagy, és a szervezeted szorongással, hányással jelez. Szólj a szüleidnek, meséld el nekik, hogy mi a problémád, keressetek megoldást. Olyan nincs, hogy egy embernek semmihez sincs tehetsége. Valamihez mindenkinek van, biztosan neked is, csak nem egyenlőre nem tudod, hogy mi az. A gitározáshoz, a programozáshoz, stb. rengeteg gyakorlás, tanulás kell. Senki sem úgy születik, hogy mindent tudjon. Az állandó alvásod pedig lehet vérszegénységtől is. Ezzel jó lenne, a orvoshoz mennél. Feltételezem az új iskolában nincs egy osztálytársad sem az általános iskolai osztálytársak közül. A szünetben ne húzódj vissza a többiektől. Nem ismernek. Nem tudják, hogy azért nem állsz szóba velük, mert annyira fenn hordod az orrod, vagy azért, mert visszahúzódó vagy. Neked kell nyitnod az osztálytársaid felé. Lépj oda közéjük, próbálj meg te beszélgetést kezdeményezni. Meglátod sikerülni fog, és hamar szerzel barátokat.
2017. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!