Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvasproblémára mit javasoltok?

Alvasproblémára mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 13:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Kb.20 eve 0.25 xanaxal kezdtem. 10 eve rivo ejszakara. Egy eve keves lett. Lendirmint szedtem. Ami visszacsapott. Ebrenletet eredmenyezet. Hajnalban rivotril es rudotel kombinalva, hogy eltudjak aludni. 2 napjs gerodormot irtak fel rivoval kombinalva. 2 ora az elalvas, de alszom tőle. Egy ismerősöm a ZOLSANA- t szedi, azt mondja" levagja. De mindenkire maskepp hatnak. Öaz eunoctintol alszik en nem . Kinek mi az erős? A munkahekyi stressz nagyban hozzájárul, de 55 evesen nehez valtanom. Valami ötlet?
2017. nov. 22. 13:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Fú, te aztán benne vagy a tutiban. Én még csak 0,25 Frontinnál tartok esténként, 0,5-ről kezdtem, de lementem 0,25-re, le akarok szokni róla.

Amit javasolnék neked, az egy jó pszichológus és autogén tréning. Én tanultam, és hasznos volt, de az is tény, hogy nagyon sokat kell "dolgozni" vele, de ha le akarsz jönni a gyógyszerekről, akkor megéri. A munkahelyi stressz leküzdésében is segíthet. Meg persze a többi, a sport, egészséges táplálkozás, amit már biztosan te is tudsz.

2017. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sport, sport, és sport...este elsötétítés, olvasás nem tévézés!! meleg fürdő... ezek a bogyók, hozzászokik az ember előbb-utóbb!!
2017. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, miből is áll konkrétan az alvásproblémád:

- nehezen alszol el este?

- felriadsz többször éjszaka?

- sokat alszol de kialvatlanul kelsz?


No meg a körülményeket:

- rendszertelenül alszol?

- horkolsz?

- sportolsz valamit?

- hogyan táplálkozol?

- stresses az életed?

2017. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendszertelen alvas van mikor fel 3 kor fexem vagy fel 4 kor
2018. aug. 23. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!