Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen mit lehet tenni?

Depresszió ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egyre jobban gyengülök lefelé, nincsenek abrátaim, se munka, se se semmi, nem tartok sehol a tanulásban sem érettségim van csak, de érzem hogy ygenülök egyre jobban lefelé, és kezdem érzeni hogy a végéhez közeledek.

Orvoshoz nem járok, gyógyszert nem szedek.

Szeretnék ebből kilépni de 5 éve nem tudok.

Most lettem nemrég 25 éves, és a dpereszsióm 20 éves korom előtt kezdödtt 2 honappal. Azóta tart, és elvesztegettem ezzel a betegséggel 5 évet, é semmit nem mentem előre, vagy változtam, hanem egyre mélyebben lett a betegség.

Barátnőm sem volt még semmi.

Ha gondoljátok küldök képez aki küld privtátt, hogy mivé tett a depreszsió.

Mitől alaklut ki azt nem tudom, de hozzátett, az hogy meghalt a kutyám, meghaltak a rokonaim, a barátnőm mrámint akivel neten beszélgettem, lehuzott 50 ezer forinttal, és stb... ezek hozzájöttek, de 5 éve kezdödött a depresszió.


2017. nov. 30. 21:05
 1/6 A kérdező kommentje:
25/F
2017. nov. 30. 21:10
 2/6 natasha bedingfield válasza:
0%
Szexelj a pàroddal
2017. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs párom, soha nem volt barátnőm.
2017. nov. 30. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Huh, nagyon nehéz leírni, megérteni, és megcsinálni is, de nem lehetetlen, nekem sikerült. Eldöntöd fejben, hogy bár fizikailag, a tested depressziós, az elmédben pozitív maradsz. Ha nincs kedved felkelni, akkor is felkelsz. Ha nincs kedved enni, akkor is eszel, nincs kedved sportolni, akkor is sportolsz, stb. Azaz aktivizálod magad. Ezt minél többször csinálod, annál könnyebben fog menni, és egy idő után egyre kevésbé leszel depressziós. Rendkívüli elszántságot, kitartást kíván, de meg tudod csinálni. Nem csak, hogy nem lesz könnyű, hanem hihetetlen nehéz lesz, de akkor is meg tudod csinálni. És ez még csak a fizikai része, a lelki fejlődés is hasonló, de az már egy későbbi történet. Kitartás, bátorság!
2017. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Orvoshoz nem járok, gyógyszert nem szedek. "

Elmész a pszichiáterhez és elkezded szépen szedni végre a bogyókat.

2017. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válaszd a hivatalos utat.Gyógyszer + pszichoterápia.Ez egy betegség és vannak gyógymódjai.Átmégy a pszichiáterhez.gyógyszert ír fel,de ez legtöbbször nem elég el kell menni pszichológushoz,terapeutához,vagy talán a legjob az olyan pszichoterápiás intézmények mint Tündérhegy ami ingyenes is.
2017. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!