Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha folyton bemeséle...

Mit tegyek ha folyton bemesélek magamnak hülyeségeket és fölöslegesen idegeskedek rajtuk?

Figyelt kérdés
tudom hogy hülyeség és úgyse történik meg illetve nincs értelme idegeskedni de mégis idegeskedek ilyeneken, nem birom magamnak megmagyarázni hogy ne idegeskedjek feleslegesen.

2017. dec. 1. 16:58
 1/1 anonim válasza:
Benne van a pakliban, hogy nem tartod elfogadhatónak a válaszom, de meditálj. Ne gondolj semmire, lazíts ès figyelj a lègzèsedre. Ne irányítsd csak figyeld ahogy törtènik. Ezt naponta egyszer csináld 5-10 percig. Nyugtató laza zenèvel segíthetsz magadnak. A lènyeg az, hogy ne gondolkodj. Már egy kèt alkalom után is èrezhető lesz a javulás ha úgy csinálod ahogy leírtam. Ennyit tudok segíteni. Nekem működik. Ha kemènyen akarok fogalmazni, (meg tudom különböztetni a jelent az időtől) a kèpzeletet (gondolatokat) a valóságtól. Ezt fogod elèrni vele.
2017. dec. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!