Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A harag elfojtása okozhat...

A harag elfojtása okozhat sírhatnékot, vagy attól független?

Figyelt kérdés

Évek óta egyre gyűlik bennem a harag, a gyűlölet. Főleg magamat gyűlölöm, mert semmire sem vagyok jó. Ha nem lennék beszari, már megöltem volna magam.

Néha rám jön a sírhatnék, de nem engedek utat a könnyeknek;az méltatlan egy férfihez.



2017. dec. 2. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem csak sírhatnékot okoz, hanem akár még szívinfarktust is. Ez egy belső feszültség, és eszedbe se jusson lefojtani. Sírni sem tilos, de számtalan más módon is ki lehet adni a haragot. Fuss, bicajozz, vágj fát, boxolj, vagy dobolj. Vagy akár mindet egymás után.

" Egy igazi férfi is szokott sírni, de utána mindig megmossa az arcát!"

2017. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szívinfarktust okoz? Ugyan már. Évek óta magamba zárom a dühöt, még sincs semmi bajom.
2017. dec. 2. 11:03
 3/10 anonim ***** válasza:

még nincs. gyomorfekélyt is okozhat úgyanúgy. Övölts sombolj ha egyedöl vagy vagy sportolj valahogy vezesd le.

Ez oylan mintha a szoftver meghibásodna egy gépen és nem tudna kikapcsolni , a hardver meg egyre jobban merülne le.

2017. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyomorfekély sincs, bár gyakran fáj a gyomrom.
2017. dec. 2. 11:23
 5/10 anonim ***** válasza:
a lényeg h vezesdle mert nem tesz jót hosszútávon.
2017. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most még nincs infarktusod, kedves kérdező, most még nincs. Ez, a gyomorfekély, a pánikbetegség is olyan, hogy nincs, de kialakul, aztán meg egyszer csak lesz. Pl elfojtott feszültségtől. Nem viccből írtam, és nem szoktam hülyeségeket válaszolni komoly kérdésekre.

(A hülyéket persze szénné oltom, de az más kérdés)

2017. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bár elvinne egy infarktus, akkor minden megoldódna.
2017. dec. 2. 12:56
 8/10 anonim válasza:

25 éves férfi vagyok én is.

Dettó ez vagyok. Én kisírom magam alaposan.

A végén találok egy "fényt" amiért érdemes tovább élnem.

De most is így vagyok. Ne tartsd vissza a sírást, mert igen ,szívinfarktust is okozhat, meg depressziót.

2017. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te egy nyomorult macsó szar vagy!
2018. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerezek egy barátnőt, aztán majd rajta vezetem le a feszkót.
2018. febr. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!