Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hamar dühbe gurulok, mit...

Hamar dühbe gurulok, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Eléggé hangulatember vagyok és sokszor felhuzom magam aprosagokon. Van hogy a kornyezetem sinyli meg az egészet. Szorongok is, lényegében mindig is szorongtam. Pszichologushoz nem akarok járni. Már voltam, de nem tudtam megnyilni előtte és így penzkidobas volt.

Mit tehetnek, hogy nyugodtabb maradjak és kevésbé húzzam fel az agyam?



2017. szept. 18. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Lőd ki magad a holdra :D
2017. szept. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Békésebb dolgokra gondolj.Az erőszakos jatekot filmet hanyagold.Okozz boldogsagot masoknak vagy legyél kedvesebb az emberekkel.Egyebkent min huzod fel annyira magad ? Család,barátok vagy a párod miatt ?
2017. szept. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 na szevasz


#2 hát rajtuk is igen. Pl: a barátom majdnem tönkre tette a bicikli pumpat XD. De inkább azon húztam fel magam h elég bénán és figyelmetlenul állt hozzá.

Tudok én kedves lenni, meg moderálni is tudom magam. Ismeretlenek előtt, ismerősök előtt ritkán van ilyen. Tobbynire azok mellett fordul elő velem, akikkel szorosabb a kapcsolatom.

Ja es 20 éves vagyok és lány :/

2017. szept. 18. 00:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Sportolj. Sokszor, sokat és sokáig. Én egy időben olyan dühös voltam, hogy csapkodtam és ordibáltam. Ilyenkor elmentem bicajozni, és 40 km tekerés után már sem kedvem, sem erőm nem volt dühöngeni. El is fáradtam, és mentálisan is helyre tett.
2017. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a párod a dühöngésedet követően elhagy. Méghozzá jogosan.
2017. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már nem vagyunk együtt egyéb okokból. :/


De igaz, most nem sportolok intenziven, ebben lehet valami...

2017. szept. 18. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!