Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az egyik barátom drogozik,...

Az egyik barátom drogozik, senki nem veszi észre rajtam kívül, mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, a srác az osztálytársam. Nagyon laza, sokan vannak körülötte mindig, viszont tudom, hogy tartanak tőle, mert van benne valmi sötét. A suliban nagyon jól teljesít, pedig Budapestie egyik erős gimijéről van szó, hallottam, hogy mindig kitűnő volt az általánosban is. Nem lakik tőlünk messze, hazafelé szoktam látni ahogy találkozik a barátaival, gondolom, viszont múltkor szemtanúja voltam annak, hogy drogot vett. Biztos vagyok benne, hogy az egyik zacskóban fű volt, a másikban pedig tabletták. Megfigyeltem, a suliban is okszor kába, mintha nem lenne ott, csak testben. Van, hogy napokat csak úgy kihagy, senki nem tud róla semmit, a szüleitől sem kap értesítést az osztályfőnök, tőlünk kérdezi, hogy nem tudunk e róla valamit. Félek, hogy valami komoly gond van, mit tehetnék, kinek szóljak? 15/L

2017. dec. 2. 22:04
1 2
 11/11 Kecske.9000 ***** válasza:

Beszélj vele de ne legyél ellenséges.

Ha kedvesen beszéled meg vele a témát talán leszokik.

2018. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!