Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy összeszedje...

Mit csináljak hogy összeszedjem a gondolataim?

Figyelt kérdés
Egy csomó dolog jár mostanába a fejembem amit meg kéne oldjak de az a gond hogy miután elvégeztem meg azutan is ugyerzem hogy valami nincs jól megcsinálva vagy valamit elfelejtettem és emiatt még kipihenni sem tudom magam,próbálom elfelejteni a gondjaimat de nem megy és már teljesen kikészít,segítsetek légyszi.
2017. dec. 3. 13:55
 1/3 anonim válasza:

Talán pont jó időben vagy most. Kezdődik az Advent. Gondold át az életed. Mi a fontos mi nem. Miket/Kiket rakj előnybe, imádkozz és próbáld megismerni önmagadat így meg fogod tudni azokat a faktorokat amelyek zavarnak és nem hagyják, hogy boldog légy!

1. A social media t meg zard ki az eletedbol.

2. Zard ki!

2017. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más valaki?
2017. dec. 4. 08:27
 3/3 anonim válasza:

Szia.Milyen jellegű a problémád? Sok munkád van vagy anyagi/családi problémákról van szó? Vagy így egyben minden?


Általánosságban Nekem az segít tartani a fonalat hogy minden teendőt illetve megoldandó problémát leírok majd átgondolom mi az amit nagyon fontos/sürgős megcsinálni és azokkal kezdem. Ha problémáról van szó akkor osztályozom hogy mi szükséges a megoldásához és ha nincs meg egyelőre, akkor félre teszem.


Ha kipróbálod, akkor az agyad egy kicsit megnyugodhat hogy nem kell mindent fejben tartani és ha nap közben jön még egy feladat ötlet azt hozzáírod a listához.

És persze aludj eleget! Régebben napi 18 órában próbáltam dolgozni de nem jutottam egyről a kettőre, aztán rájöttem hogy ha kipihent vagyok és tudok koncentrálni akkor 6 óra alatt elvégzem ugyanazt a munkát hatékonyabban.

Ha szimpatikusak a tippek és van kedved ilyenről hallani, keress meg, szoktam időgazdálkodással, életvitellel kapcsolat előadásokat tartani.

2017. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!