Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek falasrohamok ellen?

Mit tegyek falasrohamok ellen?

Figyelt kérdés
Nemtudom mi van velem, de az utobbi idoben nagyon gyakran vannak falasrohamaim es imadok enni. De annyira, hogy kenyszert erzek arra, hogy egyek. Meg ha rosszul vagyok akkor is folytatom. Ma pl. Hazajottem. Megebedeltem utana pedig egy kis somloi galuska aztan ropi utana keksz utana meglattam a milka csokit es mar annyjra nem is kellett de megis...szoval nem tudtam volna otthagyni. Ilyenkorcaz emesztessegitokhoz nyulok, hogy nehogy visszajojjon az etel. Nincs lelkiieretfurdalasom, mert alkatilag olyan vagyok,, hogy nem hizok. De attol megis rossz. Foleg mikor utana rosszul leszek a sok kajatol. Mit tegyek ezek ellen a falasrohamok ellen?
2013. okt. 4. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Igyál helyette vizet vagy teát, esetleg egyél gyümölcsöt. Így legalább nem egészségtelen.

A külső nem számít, ha belül rohadsz. Bocs a kifejezésért, de így van. Egyik barátnőm is ilyen, ráadásul 41 évesen és max 25-nek néz ki, mégis mikor elment csontszcintigráfiára, elbőgte magát az eredménytől, mert a csontozata 68 évesnek felet meg az egészségtelen táplálkozástól.

2013. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha gyumolcsot eszek akkor azt is csak falom... Es azzal se birok leallni. A tea az meg valahogy sose valik be...hiaba edes
2013. okt. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!