Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megbocsátanátok annak, aki az...

Megbocsátanátok annak, aki az iskolában zaklatott, piszkált titeket?

Figyelt kérdés
(Azért tettem a Mentális egészség kategóriába,mert a piszkálásoknak elég nagy hatása van a mentális egészségre)

2017. dec. 6. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, megtettem. Rossz érzés haragban lenni mással, ha megbocsajtasz neki,
2017. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

*"könnyebben", jobban fogod magad érezni.

Bocsi, az előbb a gép akadozása miatt veletlen elküldtem a mondat közepénél a válaszom 😅

2017. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nemrég véletlenül összefutottam egy gimis osztálytársammal, akivel majdnem 4 éven keresztül zrikáltuk egymást (olykor még össze is verekedtünk). Rögtön felismertük egymást (kb. 21 év után) és olyan kiválóan szót értettünk, mintha a legjobb haverok lettünk volna a suliban. Szóba kerültek a régi incidensek is, de ma már mindketten jót röhögtünk az egészen, pedig akkor és ott tényleg utáltuk egymást. Érdekes, hogy épp az volt egy picit felkavaró, hogy mindketten jóval érettebbek és higgadtabbak voltunk, mintha a vad iskolás énünk már rég a múlté lenne. Tehát a válaszom egyértelműen igen, főleg, hogy mindketten spontán borítottunk fátylat a múltra. :)
2017. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!!

Engem 4 évig zaklattak az osztály társaim középsuliban.

5 éves érettségi találkozon rájuk sem néztem.

Ugyanolyan buta, kötekedős gyerekek maradtak.

Nem bocsájtottam meg nekik, végülis minek, ha kedves a sors többet ugysem látom őket, így sincs semmi közünk egymáshoz hál istennek... :)

25 N

2017. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen
2017. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem hogy erősebb lettem volna tőle, ellenkezőleg...

Szerintem pont azért vannak még most is problémáim, pedig ma már nem bánt senki.


22/N

2017. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én lesz**om őket már. A gyerekkorom a múlt, felnőtt ember vagyok azóta, új problémáim vannak, azokon épp eleget rágódok, nincs szükségem a régiekre.
2017. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tudok és még most is óriási bennem a düh. Engem az idióta of alazott nem egyszer, csak felnőtt fejjel fogtam fel igazán, h miket tett. A pedagógia szégyene az az utolsó ge<i, nem hiszem h valaha megbocsatok, sőt sokszor a bosszút elmélkedek.
2017. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hozzám odajött az osztálytalálkozón, majd bocsánatot kért. Neki megbocsájtottam.
2017. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!