Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tüntessem el a vágásokat?

Hogy tüntessem el a vágásokat?

Figyelt kérdés

Tudom hülye voltam/vagyok de egyszerűen nincs önkontrollom, szinte ok nélkül vágtam meg a lábaim.A kezem már vágtam kb másfél hónapja az úgyahogy eltünt.De a lábamon nagyon nem akarnak eltünni, mit kéne csinálni hogy eltünjön véglegesen?

Tudom pszichológushoz kell mennem de a szüleim nem vinnének el és amúgyse akarom hogy megtudják hogy miket csinálok magammmal.Szóval kérlek titeket írjatok módszereket amivel 1-3 hónap alatt eltudnám tüntetni



2017. dec. 11. 09:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Eloszor is nagyon sajnalom... En is csinaltam combon. Meg js bantam. Aprilis ota nem tuntek el es mar nem is fognak:/ ha nagyon melyre vagtal nem is fog eltunni. Megprobalhatsz egy ket fajta kremet de nem sokat fog hasznalni. Mindenesetre sok sikert es kitartast❤
2017. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ne parázz senkinek semmi köze hozzá, aki meg szeret, így is fog
2017. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A karcolás elmúlik magától, a vágásnál látható heg marad, amit csak plasztikai műtéttel lehet eltüntetni, vagy örökre ott marad. Sajnos ez ilyen...
2017. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az mennyire mély ha kb olyan mintha megvágta volna a kés kicsit? A kezemen gyorsan begyógyult de ott sokkal erősebben vágtam de a combomon meg pont hogy csak hozzáért.Mit csináljak hogy ne fájjon a gatya miatt?
2017. dec. 11. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Neogranormonnal kenheted pl. Ha dörzsöli a nadrág, tegyél rá sebtapaszt.
2017. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!