Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól érzem...

Antidepresszánstól érzem magam másnak?

Figyelt kérdés
sok hónapja nem is tudom mióta szedek strertalint és ataraxot és olyan másnak érzem magam mióta szedem..eddig egész jól elvoltam most meg megint kezdek rosszabul lenni,kényszerbetegségre szedem meg hát nem voltam olyan idegbeteg egy ideig..17/f más tapasztalt ilyesmit?
2017. dec. 14. 22:52
 1/7 A kérdező kommentje:
eddig jobban elviseltem ha basztatak de most szivesen szét kurnám pár nagyokos fejét egy kalapácsal
2017. dec. 14. 22:55
 2/7 anonim válasza:
Szedhetsz bármilyen gyógyszert.. Nem eltünteti hanem elnyomja az érzéseid és tompítja azok. Idő kérdése volt, hogy mikor szokja meg a szervezeted a gyógyszert és semlegessé vállik. Na most ez történik. Próbáld félrerakni a gyógyszert és kezdj el gondolkodni az élet nagy gondjain. :D
2017. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
U.I: Nálam is vannak ilyen elképzelések de elnyomom őket.. :D
2017. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
arra gondoltam elmegyek remetének..
2017. dec. 14. 23:11
 5/7 anonim válasza:
Mond hova és megyek veled.. :))
2017. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azért mennék remetének mert nem vágyok társaságra
2017. dec. 14. 23:16
 7/7 anonim válasza:
Pszichológushoz jársz mellette? Az antidepresszáns nem arra van, hogy megoldja a problémád, hanem hogy elnyomja, amíg a pszichoterápia tart. Gyógyszert úgy adnak, hogy javasolják a pszichológust mellette, mert magától nem lesz jobb.
2017. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!