Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire pesszimista?

Miért vagyok ennyire pesszimista?

Figyelt kérdés

Sajnos mindenben csak a rosszat látom. Semmilyen élet célom sincsen mert minden iránt elvesztettem az érdeklődésemet és semmi sem tud igazán boldoggá tenni. Volt egy lány akit nem is ismerek de integetett nekem és közben mosolygott rám. Nekem rögtön az jutott az eszembe, hogy biztosan csak szórakozni akár velem, nem az, hogy szimpatikus lehetek neki. Persze nem integetettem vissza inkább előfordultam és nem foglalkoztam vele. Hiába próbálok megváltozni egyszerűen nem megy. Van egy olyan érzésem mintha örülnék annak, hogy szenvedni látom magamat. Soha sem szoktam mosolyogni inkább csak póker arcom van egész nap. Nem foglalkozok az emberekkel akit csak tehetek levegőnek nézem. Nem tudom, hogy miért nem teszek semmit sem, hogy megváltozzak pedig egyáltalán nem jó nekem amilyen vagyok.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. dec. 15. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, nagyon rossz volt a gyerekkorod, hogy ilyenné fejlődtél? Menjél el pszichológushoz, nem ártana, vagy ha nem akarsz, akkor várjál, eljön majd az igazi, amikor nem is várod, és egyből megváltozik az élethez való hozzáállásod.
2017. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!