Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 27 évesen nem akarok...

Ha 27 évesen nem akarok párkapcsolatot, akkor abnormális vagyok? Még eddig se volt sosem

Figyelt kérdés
Szerelmes már voltam sokszor (de sose akartak tőlem semmit azok, akikbe voltam), meg azt se mondanám, hogy a szexre sem vágyom, mert vágyom rá, csak nagyon ritkán... Néha próbálok is társat keresni a neten, de aztán mindig rájövök, hogy én nem is akarok igazán... Szerintetek ez abnormális? Vagy egyszerűen ilyen lennék?

2017. dec. 17. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám abnormálisnak, csak nem megszokott. Hidd el, ez is megváltozhat, csak a megfelelő ember kell hozzá. :)
2017. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok soha.

Nem akarok alkalmazkodni senkihez.

Nincs igényem rá..


29/f

2017. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ilyen vagy. Élj úgy, hogy TE érezd jól magad a bőrödben, és ne törd azon a fejed, hogy holmi társadalmi ideáknak felelj meg.
2017. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!