Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 mg frontin egy nap?

3 mg frontin egy nap?

Figyelt kérdés

Gyógyszerfüggő vagyok. Tudom magamról, sporttal próbáltam egyensúlyzni, lekötni a figyelmem, tanulni, odafigyelni magamra. De ahhoz, hogy ezeket véghez tudjam vinni pont, hogy nagyobb adagokra lett szükség, és a napi 3x0,25 ből lett 3x1 mg. Ami szörnyű. Teljesen normálisan viselkedek mellette, így nincs az az érzés se, hogy se, hogy a mellékhatások miatt igényelne a szervezetem.

A mai nap volt a mélypont ezzel a 3x1mg-mal. Most kellett bevennem a harmadik adagot, mert elsőre a 0,5 mintha cukorkát szopogattam volna.

Tavaly nyáron jártam pszichiáternél, akkor derealizációval mentem oda, félvén, hogy valami mentális bajom van. Korábban voltam már pazichólogusnál, ahol jó pár pániikroham után rám is vágták, hogy pánikbeteg vagyok, mondom kösz sziasztok. Ez viszont most komolyabbnak tűnt főleg az eleje. Akkor még a valóságon kívüli érzés is fennállt. Azóta indokolatlan szorongások, mellkas fájdalom, légzési nehézségek, ergo ha nem irányítanám koncentráltan leállna minden működésem. És ez olyan, hogy csak akkor van vége ha hat a frontin, és utana egy elmondhatatlan megnyugvás száll rám, hogy 6-7 óraíg nem kell félnem, higy meghalok. A pszichiater generalizált szorongást állított fel diagnózisként ami eléggé 110%ig százalékig stimmel. Ez már azért egy komolyanb dolog mint néhány pánikroham. De mikor felírta az antidepiket, en vissza sem mentem és ki sem váltottam. Úgy voltam vele, hogy erős kiscsaj vagyok meg tudom csinálni. Ezt így közel másfél év távlatából máshogy érzékelm. 3mg frontin egy nap az rengeteg és belepusztulok.

Van aki szed ennyit még? Mik a kilátásaim? Ezt már csak az antidepi állíthatja meg?



2017. dec. 18. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor gondolj bele az én napi 20-30 mg-omra.

5 év után most napi 0,25nel vagyok. Így kezdődött nálam is majd nem tudtam már sehova menni se dolgozni se iskolába se BOLTBA !!!! Ha tudok segíteni irj!

2017. dec. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már rég antidepit kéne szedned. Erre a többség sajna csak 1-2 év után jön rá, mert az elején a kevés - időnként 0 - nyugtató is elégnek tűnik.

Az antidepi kifejezetten a szorongásra hat (ebből nő ki a pánikroham is), nem üt le, nem hullámzó a hatása és megszünteti a pánikrohamokat, még mielőtt bármi kialakulhatna. Csak az első pár hét a rossz.

2017. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó te szegény naponta 3 mg az sok. És még lehet ebből még több is. De a leveledből nekem az tűnik fel hogy le sem akarod rakni a frontint csak panaszkodsz. Az orvosod miért nem írt fel antidepresszánst is?? Ezt nem is értem.


Én ma már csak nai 1 szem 0,25 mg forntint szedek de régebben sokkal többet szedtem kéthetente egy negyeddel csökkentettem.

2017. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem orvos írt ennyit alapból antiD mellé. Le tudtam menni 0,75-re, de nem volt kellemes folyamat...

Sok sikert

2017. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!