Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti nem aggódjátok magatokat...

Ti nem aggódjátok magatokat halálra, hogy valami nagyon rossz fog történni karácsonykor?

Figyelt kérdés

Én állandóan azon agyalok,hogy valami olyan következik be,amitől idegrohamot kapok,annyira rossz és szenvedéssel teli.

Gyerekkoromban lelkesen vártam az ünnepeket,alig vártam már jó előre,de már egy jó ideje negatív asszociációk ugranak be(idegbetegség,öngyilkosság,pszichotikus tünetek).


Kinek vannak még az enyémhez hasonló kételyei?



2017. dec. 20. 18:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
#9 én nem kaptam levelet, de felesleges is, mert egyértelmű, hogy egy unatkozó kis hülyegyerekről van szó.
2017. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem csak olyan gondolataim vannak, hogy ha nyáron elutazunk a kórussal külföldre, akkor ha én is velük megyek, akkor balesetet fogunk szenvedni. Ha nem megyek, mindenki épségben hazajön. Tehát tkp én idézném elő a balesetet.


Ez egy kényszergondolat, a kényszerbetegség velejárója, amelyben én is szenvedek. Már nem veszem komolyan az ilyesfajta gondolatokat, tudom, hogy hülyeségek, de valahol mélyen belül mégis ott motoszkál bennem a félsz...

Viszont a gyógyszeres kezelésnek hála ez nagyon minimális szinten van.

2017. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!