Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S A pszichiáterek...

S. O. S A pszichiáterek hatásosak tényleg jók segítség a többit olvassátok el lent kérlek valaki segít?

Figyelt kérdés
Elhatároztam hogy elmegyek egy pszichiáterhez ugyanis ha hányingerre gondolok egyből az lesz és hát ugye akkor csak arra tudok gondolni és most a legrosszab éjszakám van még sosem voltam ilyen rosszul hányingerem van remegek görcsölök és nem tudom mit csináljak alig tudok írni tehát ha valaki tud jó pszichiátert kérem írjon vagy ha valaki most is tud segíteni akkor kérem segítsen eddig ez a legrosszabb éjszakám még mindig remegek már 1-2 órája tart.
2017. dec. 20. 23:42
 1/6 Poris2000 ***** válasza:
Ha tényleg nagyon rosszul vagy, akkor akár érdemes lehet felhívni a helyi kórházat, hogy mit tegyél magaddal, illetve ha van valaki, aki bevigyen az ügyeletre, az sem ártana. A pszichiáter elvileg kell, hogy tudjon segíteni, ha pszichés alapú a gondod, akkor mindenképpen, a hányingert gyógyszeresen is lehet kezelni, de ezt a problémát személyes véleményem alapján akár gyógyszer nélkül is lehet.
2017. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én állami pszichológushoz járok,ami azt is jelenti hogy nem kell fizetni érte,és véletlenszerűen kapod ki az orvost(ha pszichiáter).Én úgy jutottam ide,hogy megkértem a szüleimet hogy kérjenek beutalót a háziorvostól.Jobban vagy már?
2017. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos ha nem foglalom le a gondolataimat akkor remegek hányingerem van de az olvasás elvonja a figyelmemet úgyhogy most olvasok. Egy kicsit jobban vagyok igen de csak kicsit csak a psziche a bajom semmi más.
2017. dec. 20. 23:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Most így 14 éves korom létére nem tudom hogy mitévő legyek szüleim alszanak és pedig nem de szerintem nem is fogok már.
2017. dec. 20. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hívhatsz lelki mentő segélyszolgálatot is, hogy kibeszélhesd magadból a rosszul létet, amit feltehetően szorongás okoz. Hátha kicsit megkönnyebbülsz, hogy beszélsz valakivel.

[link]

2017. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet
2017. dec. 21. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!