Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonder vagyok mit tehetnék?

Hipochonder vagyok mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos évek óta hipochonder vagyok 25 éves lány vagyok. Nagyon el vagyok keseredve ugyanis egyre jobban depressziós állapotba is kerülök emiatt. Sajnos rettegek a betegségektől legikább a ráktól félek nagyon, illetve a cukorbetegségtől. A családom is tudja, hogy én hipochoneder vagyok, megjegyzem mások is a családomban, tehát örököltem. Már az öngyilkossággal is foglalkoztam, annyira rosszzl érzem magam, hogy nincs életem az állandó aggodalom miatt. Mindig keresek magamon valamit, ami arra utalhat, hogy beteg vagyok. Rettenetesen aggódok, és az életet sem tudom élvezni emiatt. Kérlek segítsetek mit tehetnék? Nagyon rossz nekem ez. Nem tudom, hogy küzdjem le ? Mit tehetnék? Én is normális életet szeretnék élni, úgy mint mások.Köszönöm szépen, előre is a válaszokat.



2017. dec. 22. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
pszichológus vagy pszichiáter szerintem tud segiteni.
2017. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szinten vagy már, akkor ne önerőből próbálkozz. Szakember kell. Pszichiáter, pszichológus. Ha a családtagod is hasonlóan súlyosan érintett, neki is tanácsolhatod.
2017. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!