Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám alkoholista lenne? Mit...

Anyám alkoholista lenne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár éve kezdődhetett az egész, amikor egyetemre mentem. Anya folyton veszekszik, semmi sem jó neki, mindenbe beleköt. Teljesen érdektelen, munka után csak ül a laptop előtt, beszélni se lehet vele. Legutóbb meggyanúsította apát, hogy megcsalja. Gyakran hallom, amikor itthon vagyok, hogy nyitja a bárszekrényt, vagy a hűtőt és csavarja le az üvegről a kupakot... Most Szentestére sikerült neki úgy beinnia, hogy rosszul lett, hányt és alig bírt értelmes mondatokat mondani. Nem bírtam tovább, kiakadtam teljesen, kiabáltam vele, sírta, hogy minek iszik? Persze letagadta, szerinte a kajától volt rosszul... Nem tudom mit tehetnék ebben a helyzetben, apát nem érdekli a dolog, vagy nem vesz róla tudomást. Nem szeretném, hogy húgom ilyen környezetben nőjön fel.

2017. dec. 24. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Zugivó :( Semmit sem tehetsz :(
2017. dec. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van kollegium a hugod szamara. Merd fol a helyzetet, hogy mennyire veszes. Ha a hugod nem birna idegileg, tehat nem csak sir hanem tenyleg lathatoan nagyon rossz a helyzet akkor menjen koleszos suliba, de azert ott is figyelj ra. Nem foghatod a kezet vegig szoval merlegelni kell. Kibirja e a koleszt heti egy telefonnal vagy otthon birja e ki egy telefonnal.
2017. dec. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mennyi idős a hugod?
2018. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!