Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megcsináltam egy online...

Megcsináltam egy online Rorschach-tesztet, és fura eredmények jöttek ki, ugye nincs mentális betegségem?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt ez a teszt, és gondoltam, most megnézem magamnak.


Borzasztóan nehéz volt nekem ez a teszt... Egyszerűen képtelen voltam sok képen felismerni bármit, semmit nem láttam bennük, csak... amorf pacák voltak. Miután kierőszakoltam magamból valamit, észrevettem, hogy rohadtul eltérnek a válaszaim attól, amiket az emberek adnak.

Általában nekem mind valamilyen csontra emlékeztettek leginkább, ha nagyon bele akarok látni valamit, vagy mellkas CT, rovarok, bár biosz tagozatos voltam gimiben, és mindig is szerettem, azért ennyire nem, hogy „mindenhol” lássam.

Ahol olyan választ adtam, ami szerepelt a magyarázat között, ott meg a „diagnózis” egyáltalán nem tükrözte a valóságot. Emberi alakokat például alig ismertem fel, pedig a munkám során emberekkel foglalkozom, és szeretem is, jól érzem magam, fejlettek a szociális készségeim; szexuális orientációra vonatkozóan sem stimmelt a válaszom.

Még ami elvileg nagyon könnyű volt, én azt is csontnak néztem.


Miután persze megmagyarázta, már láttam én is bennük azokat a formákat, de ha ezer évig nézem sem jövök rá magamtól.


Kérem, valaki nyugtasson meg, hogy ez nem jelent semmit, és egészséges vagyok :D

Összefügghet ez a jelenség azzal, hogy utálom a személyiségteszteket, és soha nem bírom őket kitölteni normálisan?


22F



2017. dec. 26. 23:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9-esnek jár a keksz. Totál baromság és iszonyú káros ez. Ráadásul a teszt jogvédett.. Ha esetleg szükség van később felvenni a tesztet ez már befolyásolja az eredményeket, azzal hogy "tippeket" ad, hogy mit "kéne" látni.

A reliabilitásáról meg annyit, hogy kitöltöttem és kijött hogy milyen stabil meg kiegyensúlyozott vagyok -személyiségzavarom és depresszióm van, szóval ez nem jött be :D

2022. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!