Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől hall nemlétező hangokat?

Mitől hall nemlétező hangokat?

Figyelt kérdés
Szóval a keresztapám kedden összeesett a szobajában és megmerevedett es beverte a fejét. Az otthoniak oldalra fektették meglocsoltál és jobban lett, azóta nem tortent ilyen. (azt tudni illik hogy az alkoholt nem veti meg, de akkor nem ivott amikor összeesett) . Ma meglátogattam pénteken , és behívott a szobájába hogy hallgassam, hogyha a számítógépén benyomja a youtube -ot vagy facebookot akkor zenét, vagy eseeg emberi hangokat hall a monitor mögül. Ezek nagyon furák voltak nekem és megijesztett, mondta hogy az összeesése óta hall ilyen hangokat és csodálkozott hogy én nem hallom , és senki mas sem. A függönye le volt szedve aznap és megnérdeztem hogy ezzel mi történt. Mondta hogy hajnali háromkor egy darázs zümmögött a redőnytokban es leszedte.De persze darázs nem volt sehol (December 29) . Szerintem azt is behaluzta. Mitől lehetnek ezek? Egyébként olyan mint eddig , semmi fura nincs benne ezeken kívül.
2017. dec. 30. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk vigyétek orvoshoz! Valószinűleg az esés miatt van.
2017. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Neurológia nagyon gyorsan.Nagyon sok betegségre utalhatnak a tünetek.Vigyázatok rá!
2017. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!