Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék hogy ne pánikolja...

Mit tehetnék hogy ne pánikoljak? 15/F

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden csütörtökön a suli végéig nincs étvágyam, reszketek stb..Mert aznap járunk úszni..

Pánikbeteg, hipochonder vagyok, és az úszáson általában légszomjam lessz stb..Mindig felmentést kérek és kitalálok valamit"beteg vagyok" stb..

Demár nagyon szembetűnő a tesitanáromnak, már mondta is hogy "mindig van valami bajom" stb..

A multkoris felmérés volt, és lekellet úszni 4hosszt, aztán ahogy vége lett, annyira bepánikoltam , merthogy rosszul vettem a levegőt hogy elkezdtem szédülni stb.

Mit kéne tennem?


2018. jan. 1. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Probalj meg beszelni errol a szuleiddel. Hogy ez neked nagyon zavaro menjenek be beszeljenek a tesi tanarral szerezzetek papirt arrol hogy neked ilyen problemaid vannak. Nem is ertem 15 evesen ezt az uszas dolgot. Mi csak 12-3 eves korunkig usztunk kotelezoen.

15/L

2018. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keresd meg a pánik kiváltóját! Mitől félsz? Ha ez már megvan, kérdezd meg magadtól, hogy miért és, hogy van-e okod tartani ettől. Hidd el, később már semmiségnek fogod gondolni azt, amitől most pánikolsz.
2018. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, már 4éve vagyok pánikbeteg pszchiáternél is voltunk, gyôgyszert is szedtem 1évig demár abbahagytam.A szüleim, nagyszüleim is páikbetegek voltak, legalábbis apai ágrol.Nemtudom mi a kiválto ok, de az egézsségemmel kapcsolatos.Lehet hogy azért mert sokszor voltam korházba kiskoromban vakbél meg ilyesmik, vagy a régi rossz emlékek mert ovis ballagáson rosszul lettem vagy ilyesmi..De tudom hogy abban az uszodában ahova járunk úszni régebben egy kislány rosszullett és meghalt, és félek hogy velem is megtörténhet.A multkor is úszás közben éreztem h szurkál a szívem meg ilyesmik..Az a baj hogy olyan tesitanár van aki katonának hiszi magát..
2018. jan. 1. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!