Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek hogy megölöm magam?

Félek hogy megölöm magam?

Figyelt kérdés

Nehéz lesz, de megpróbálom leírni.

A személyiségem meg fog ölni.

Nekem szeretetre van szükségem. Nekem hiányzik az, hogy szeretve legyek.

Nekem olyan nehéz az életem, mégis mindenki azt mondja, hogy könnyű. Mindenki túl felszínes. Kár hogy nem látnak bele jobban a dolgokba.. akkor valaki megkönyörülne rajtam, és nem rúgna belém.

Miért ennyire igazságtalan az



2018. jan. 1. 18:26
 1/10 anonim válasza:
Temetkezz a zenébe, nekem ez segít a legjobban. Ha valaki megbánt, ha rám tör a negatív gondolkodás vagy ha segítségre van szükségem bekapcsolok valamit. ((Személlyes kedvencem ilyenkor az Escape the Fate-Ungrateful és Marilyn Manson-No reflection)) 10 perc múlva már tiszta fejjel tudok segíteni magamon. A zene megvigasztal, szeret, nem ver át, és a legfontosabb; felvidít.
2018. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Család? Barátok? Biztos van valaki, aki szeret.
2018. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Senki élete nem könnyű ha ez vigasztal.
2018. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

13 éves lány, aki a sorozatokba temeti magát, és próbál átváltozni a egy másik testbe a sorozatból.

Barátaim azt hiszem vannak. Remélem. Ok nem ezt a depressziós lányt ismerik, így nem akarok velük beszélgetni. Ők engem nem értenek. Meghallgatnának, kifiguráznának, megaláznának. Azt meg már nem bírnám elviselni.

#3 köszi, nem segített .

Miért kell tettetnem a boldogságot? Azért, hogy ne okozzak csalódást.

2018. jan. 1. 18:51
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 ha szeretnének, nem tennék velem azt, amit csinálnak. Már ha tudnák, hogy mi az a szeretet.
2018. jan. 1. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

nekem mondod. folyton rámüvöltenek mindenért. még akkor is amnikor sírok. Egész életemben így volt. Az sem érdekelte még a saját anyámat, hogy mim fáj. miért sírok. mindíg mindenki csak üvöltözik velem. legutóbb kegyetlenül fájt a fogam. a munkahelyemen magasról leszarták. betömték. még jobban fájt. kihúzták még elviselhetetlkenebbűl fájt. elmentem táppénzre. csak 4 nappot vehettem ki. kiderült h szilánkok maradtak bvent- rohadtúl fájt. üvöltöztek velem. míg másnak náthája volt. azt bezzeg agyonsajnálták, pedig 3 nap alatt kigyógyúlt. én 2 teljes hónapig szenvedtem. sokszor sírok azóta is. csakazért is üvöltöznek velem. megpróbálok nem sírni, de nem bírom. sok lelki dolog is bánt amit a kollégáim okoztak, de a "jófejeknek álcázottak" üvöltöznek velem. mindent tudnak rólam. de a lehutóbbi beszélgetésem az egyik főnökömmel. kiderült, hogy egy hazúg rohadt gyáva féreg. nagyon örjöng velem. de már jól tudom, h egy semmi alak. megpróbálok nem törödni vele, mert nálam szarabb alak, hiába főnök. az anyámtól, apámtól és a testvéremtől megszabadultam, mert hiába próbáltam nekik segíteni csakazért is örjöngtek velem. azóta rohadtúl bánják, h kizártam öket az életemből, mert én vittem a legtöbbre. nem hagyom magam kihasználni.


Szóval tudom, h milyen neked. még most is öngyilkos lennék. megpróbálok többet rajzolgatni és kizárom magam az összes embertől , mert sohasem fognak együttérzők lenni velem. Ha az élet kemény akkor én megpróbálok mégkeményebb lenni. én mindíg mindenkit megsajnáltam és megvígasztaltam. de engem soha senki.

Talán ha nem akarom h szeressenek akkor talán rámtapadnak.

Valóban csak a vidámakat szeretik. ha gondod problémád van akkor mindenki összefosva távolodik tőled. de ezt kiabálással leplezik.


szerintem ne barátkozz olyanokkal akik csak a vidám énedet tudják.azok nem is igaz barátok.

2018. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan fiatal vagy. Tinikorban mindenki úgy érzi, hogy itt a világvége és meg akar halni. Igen, 1-2 éven keresztül én is éreztem így, mert nekem sem voltak barátaim. De aztán bekerültem a gimibe, egy jó osztályba, nem sokkal később rám talált a szerelem. A 2017-es évem szörnyű volt, akkor jöttem rá, hogy felnőttem, mert hónapról hónapra történt valami, amit nem tudtam elviselni és mégis itt vagyok, megerősödtem. Szóval pár év múlva semmiségnek fogod érezni a tinis gondjaikat. Megértem, hogy nehéz és rosszulesik, nem vagyok érzéketlen, én is sok rosszat éltem át, de a tavalyi év megtanított arra, hogy az életben sokkal rosszabb dolgok is történhetnek velünk, amiken muszáj túljutni.


L/19

2018. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gondjaidat*
2018. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy egyik barátodban sem tudsz annyira megbízni, hogy őszintén beszélgess vele? Szerintem segíthetne a dolog.


Mondanám, hogy 13 éves vagy, és elmúlik, de felteszem, ez a válasz már idegesíthet.

No persze ettől még igaz. Az nagyon komisz egy kor.

2018. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jobb már?

18-19 évesen talán túl vagy a kamaszkor "nehezén". Persze folyamatosan jönnek új nehézségek, akadályok, de ettől szép az élet.

2023. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!