Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megölöm magam utálni...

Ha megölöm magam utálni fognak az emberek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 21:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%

Mármint általában vagy az ismerőseid?

De NE ÖLD MEG MAGAD!!!!!

2011. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%

Nem, akkor mindenki szeretni fog!

Legalábbis azt szoktam látni, hogy a legnagyobb gazember temetésén is sírnak az emberek!

Még a Zámbó Jimmy-t is megsiratta a felesége, pedig állítólag állandóan megalázta, verte őt!

2011. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

akkor már nem mindegy?

amúgy nem hinném hogy bárki utálna emiatt,más érzéseket váltana ki valószínűleg.

2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Utálni nem fognak, csak szánni. Nem gondolod, hogy nagy fájdalmat akarsz okozni a hozzátartozóidnak? Miért akarnál öngyilkos lenni?
2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
79%
Én csak a filmekre tudok hagyatkozni, láttam olyat amiben az illető megőrülve kiabálta például hogy utállak meg miért csináltad ezt, de szerintem ez csak azért van mert hirtelen érte a hír, de valójában nagyon sajnálja hogy így alakult és talán kicsit hibáztatja is magát.
2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
36%

Ha meg akarnál halni a legkevésbé sem az érdekelne, hogy a halálod után mit fognak gondolni az ittmaradtak :D:D

Hajrá, kést a konyhában találsz!

2011. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az olyan ember halála, aki önkezüleg végez magával az inkább egyfajta viszolygást kelt. Utálni azért nem fognak, de szerintem olyan fájdalmasan sajnálni sem.

De ahogy írták már, ez nem mindegy neked, ha már megölted magad?

2011. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
86%
Miért, te azt gondolod, hogy az öngyilkos valami szeretni való dolog? Az élethez kell a bátorság, meg a kitartás.
2011. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
58%

Akkor már tök mindegy mit gondolnak. Minek foglalkozol vele?

Ki tudja, nem azért vagy te depis mert túl sokat foglalkozol mások véleményével? Mert ha az ennyire foglalkoztat hogy a halálod után mit gondolnak rólad, akkor gondolom az életben is túl nagy jelentőséget tulajdonítasz annak, hogy mit gondolnak rólad, nem?


Amúgy meg az öngyilkosság gyávaság, erő nem ehhez kell, hanem ahhoz, hogy szembenézz a problémákkal. De ezt már előttem is leírták. Ez valahogy becsülendőbb, mint az, hogy elmenekülsz a gondok elől, ezzel sok fájdalmat okozva másoknak.

2011. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
71%
Az öngyilkosság az önzőség egyik formája. Aki megöli magát, azt csak magával törődik, és nem érdekli, hogy mit okoz ezzel azoknak, akik szeretik őt. Gondolj bele, milyen erőfeszítés kell ahhoz, hogy valaki ilyet tegyen. Ezt az erőt mennyivel hasznosabb dolgokra is fel lehetne használni. Ne gondolkozz hülyeségeken....
2011. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!