Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Most 18/f vagyok a legjobb haverom 17/f. Semmi olyan vonzalom nincs csak haversági tehát semmi ilyesmiröl nincs szó. Általánosban rnegeteget piszkáltak és sokszor féltem meg nem is szerettem menni, de nem voltak annyira rossz jegyeim. Haverjaim néha néha voltak de igazi soha. Most középiskolában lettek és lett egy akivel nagyon jóban vagyok azóta is és bármiröl tudok vele beszélni. Az utobbi 1 évben bármi volt nekem viszont valamiért neki ugrottam vagy nemtudom hogy mondjam. Állandóan azt mondom neki hogy utál meg ilyesmi közben nem is és ezt többször is mondta. Meg bármi ilyesmi van sokszor írok neki ilyesmiket föleg az elmúlt időben. Nagy számítógépezök vagyunk és szeretünk rajta játszani régebben beszéltük hogy mikkel és mennyit fogunk most itt van a lehetöség és mégse játszunk olyan nagyon igazán ahogy beszéltük mondtam is neki hogy mi a baj hogy hogy nincs kedve meg ilyesmi. Szombaton még egy másik haverjával játszott akivel 3 éve nem beszéltek ezzel semmi gond sincs. De én arra is elég furán reagáltam. Tegnap is amikor elmondta hogy nagyon fáradt és ezért inkább egyedül játszana. Ez valamiért nekem a kelleténél sokkal jobban fájt és kicsit neki estem megint azóta arról a játékról beszélnise tudok és semmitse tudok nézni róla a yt-on se egyszerűen nem megy nemtudok ránézni se azóta játszani se akarok. És állandóan ez van hogy így neki esek ha valami ennyire nem jó vagy mindig mondom neki hogy valami baja van velem ha nem ír meg hasonlók. És egyszerűen írok neki és utána idővel jövök rá magamban mit írtam már megint. De amikor olyat írok mintha nem gondolkoznák logikusan vagy nemtudom egyszerűen utána jövök rá hogy milyen szemét vagyok néha vele holott nem ezt érdemli. Gondoltam rá azon hogy lehet így az általános iskolát nemtudtam még eléggé feldolgozni csak ez most jött ki rajtam? Hogy nem volt haverom és most nem tudom feldolgozni hogy valaki kedveljen haverság szinten míg az osztály 70%-val közömbös a kapcsolatom vagy van aki inkább beszol vagy ilyesmi. És egyszerűen nemtudom miért vagyok ilyen eddig nem érdekelt azt sem mit gondol más most meg állandóan faggatom mi a véleménye rólam meg ilyesmik. Tényleg lehet az általánost nem bírtam még feldolgozni vagy mi lehet az oka? A haverom nem mérges rám ezek miatt de ő is mondta hogy túl érzékeny vagyok meg hamarabb leszek mérges meg hasonlók, de nem mérges rám ezek miatt. Én meg nemtudom mivan velem, nem akarok vele ilyen lenni. Tényleg az első igazi barátom akivel megbeszélhetek bármit. (volt már a legelső ilyen mondataimnál, hogy tovább küldte hogy úristen és a fehét fogta meg szokta is néha amiekt írok, de mintha nem tudnák mit tenni néha ezekkel az érzéseimmel.)

2018. jan. 8. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel az iskolában is nehezebben tudtam beszélni vele a hétvége miatt föleg az adott játékról. Aztán második óra elötti szünetben annyira öklendeztem hogy elmentme a wc-re mert hánytam, de már a hétvégén is rossz volt a közérzetem. Nem tudom hogy ez idefügg e. De fura egybeesés.
2018. jan. 8. 19:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem önbizalomhiány, és tudat alatt próbálod irányítani, hogy szeressen téged. Vagy az összes szociális feszültségedet (pl nincsenek barátaid, stb) rajta adod ki. Ez így nem jó. Szerintem ő is bír téged, és jó barátok vagytok, kicsit lazíts a láncon. Neki is lehet ezer más körülménye, amiért így viselkedik, stb, nem kell mindent magadra venni és mellre szívni... :)

20L

2018. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sokat segítettél. Sajna önbizalomhiány az biztos hogy van. De le is írtam neki hogy miért lehet ez az egész és megérti. Mondta is már többször hogy kedvel(haverság). Csak nemtudom lehet nem hittem el úgy vagy nemtudom. És mostantól figyellek akkor ezekre. :)
2018. jan. 9. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülök! A bizalmatlanság és a "rövid póráz" sok kapcsolatot, köztük barátságot képes megölni, úgyhogy légy résen, és dolgozz az önbizalmadon.:)
2018. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dolgozok is. :) Csak most egy kicsit ez az egész is csalodásként ért.
2018. jan. 9. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!