Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szüntethetném meg az...

Hogyan szüntethetném meg az emberek iránt érzett egyre növekvő gyűlöletemet?

Figyelt kérdés
Egyfolytában b*szogatnak, kigyúnyolnak, kiröhögnek, baromságokat terjesztenek rólam a környezetemben levő emberek. Olyan tökre apró és lényegtelen dolgok miatt röhögnek rajtam mint hogy feszült vagyok emberek előtt, vagy a beszédem nehezen érthető, vagy mondjuk az iskolában eldugott zugokba bebújva eszek szünetben, gyakran járok wc-re. Meg sokan vannak akik egyszerűen mert nem tetszek nekik, iszonyat agresszíven néznek rám. Mindezek miatt egyre jobban megutálom az embereket, főleg azokat akik körülöttem vannak. Jót nem kapok tőlük csak rosszat, azt viszont egyfolytában. De mégse akarnék azért embergyűlölő lenni meg agresszív lenni velük szemben, hogyan lehet ezt a gyűlöletet legyőzni? Mert teljesen igazságtalan amit velem művelnek
2018. jan. 9. 18:31
 1/2 anonim válasza:

Válts sulit és állj pozitívan az új emberekhez, akiket megismersz. Nem mindenki ilyen. De ha elkezdik, valóban egymást hergelik és egyre inkább célpont leszel.

Egy új közösségben megpróbálhatsz más képet kialakítani magadról. Ha ilyesmivel b*sztatnak, ne vedd rögtön magadra, próbáld viccesen felfogni (sokszor nem is gondolják, hogy ezzel megbántanak). Ha tudsz nevetni magadon, máris pozitívabb kép alakul ki az emberekben rólad, kellemes társaságnak fognak gondolni és nem lesz okuk kiközösíteni.


(Én is nagyon sokszor pisilek, mindig nevetnek rajtam a barátnőim, hogy néha 5 perc után újra kell mennem, de én is nevetek magamon...:D másnak sokkal nagyobb egészségügyi problémái vannak)

2018. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Természetes a reakciód. Az ellen, amit mások művelnek, nem tudsz tenni semmit.


Mint előttem írták, válts iskolát, és élj, ahogy eddig.


Az embereket nem tudod megváltoztatni úgy sem..pláne a falkaszellemű társaságokat...


Talán egy, ami verhetetlen, és csak az irigység ami mozgathatja a többieket, az, hogy néhány tárgyból te vagy a legjobb...mindegy, hogy torna-ének-földrajz, vagy matek-fizika-angol, de ha ezekből szín ötös vagy, és a tanárok is elismernek, akkor a többinek coki..


a szellemi fölény az verhetetlen(na jó, nem árt egy erős ököl sem)

2018. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!