Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Hogyan szüntethet...

Ez normális? Hogyan szüntethetném meg?

Figyelt kérdés
Mindíg is eléggé elevenek voltak az álmaim. Egészen valósághű minden, de szinte mindíg tudom hogy éppen álmodok. Gyakran vannak rémálmaim, de sohasem zavartak igazán, ha nagyon "rosszra fordul a helyzet" simán felébredek. Viszont mostanában gyakran képzelődők esténként. Mármint ébren álmodok vagy mi. Például egy-egy rémálom után felébredek, és furcsa alakokat látok a szobámban. Általában ember szerűségek, amik közelednek felém. Nem olyan elevenek, mintha álmodnék, de ahhoz eléggé élethűek, hogy rendesen betojjak :DD Persze eltűnnek hogyha kicsit jobban felébredek, lámpát kapcsolok, felkapom a szemüvegem :D stb. (kb. fél max. másfél perc után) viszont akkor is zavar a dolog, hiszen utána mindíg eltart egy ideig, amíg vissza tudok aludni, úgyhogy sokszor álmos is vagyok emiatt. Le tudnék valahogy szokni erről a hülyeségről? Veletek szokott lenni ilyen? Mi a véleményetek?

2016. márc. 25. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ez alvásparalízis lesz. Nekem az szokott lenni. Elég ijesztő de nem tudok vele mit kezdeni..
2016. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A rémálmoknak mentális zavar az eredete.Valamilyen régóta tartó szorongás miatt álmodozol rosszakat.El kellene gondolkoznod,hogy miért szorongsz!Ha megszűnnek szorongásaid,megszűnnek rémálmad is.

2016. márc. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!