Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudom kontrollálni az...

Hogy tudom kontrollálni az idegességemet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kontrollálni kell, hanem levezetni. Sporttal, kreatív hobbikkal, favágással, kertásással.
2018. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Chlotesbo ***** válasza:

Lehet kontrollálni, méghozzá meditációval.

Sokan baromságnak tartják, de csak azért, mert nincs türelmük. Egy jó meditáció nem csak, hogy megnyugtat, hanem a gondolkodásmódodat is fejlesztheti. Ha rendszeresen csinálod, máshogy fogsz a világra tekinteni.


Ahhoz, hogy relaxált állapotba juss, elég elérned az alfa állapotot. Mélyebb meditáció a téta állapot, ami nem megy egyik napról a másikra, sok gyakorlás kell, de megéri szerintem. Aki nagyon bele van ebbe bolondulva az még segítséget is kér... LSD, varázsgomba. De azt mondják, hogy egy gyakorlott ember ezek a szerek nélkül is el tud érni pszichedelikus élményt csupán meditációval, de nagyon nagy agykontroll kell ehhez.


A legegyszerűbb út az, hogy beveszel egy szem Frontint vagy Xanaxot, de ne tedd, mert függő leszel, az elvonási tünetei halálosak szó szerint.

2018. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!