Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szorongó vagyok, mit...

Nagyon szorongó vagyok, mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Nemrég váltak el a szüleim,én anyámmal egy kis putriba szorultunk,és még így is csak ő dolgozik nagyon sokat,kivan már,semmiben nem segítek csak én gyűjtgetek amikor van munkám.

Hosszútávon nem tudok emberek között megmaradni,mindenkit elüldözök a természetemmel magam mellől,mellesleg a szorongásos problémám olyan mértékű,hogy alig-alig tudok aludni,16 éves koromtól egészen mostanáig szinte minden csoportból,mindegyik gyógyszert kipróbálták rajtam,jelenleg a rivotril hatástalanságán bánkódok,mert eddig ez volt ami elmenetel előtt lenyugtatott,jelenleg 5mg-ot beveszek,nem érzek semmit sem...ezért most xanax sr-el próbálkozom...

jogsim nincs,de tervezem,autót is mert kell

egyetememről kijelentkeztem mert nembírtam bejárni.


Korábban barátnőim volt,könnyebben tudtam nőt szerezni,idősebbeket,jelenleg 23-24 évesen "megfordult a trend",fiatalabbakkal randizok,ha randizok,és azoknak mmind kell jogsi,és egyéb,de nekem nincs semmim csak a nyomulásom és az erőszakosságom,ezért mindegyik zátonyra fut.


Pszichológusra szükségem lenne,de aki nem utasítgat mint valami birkát(mert így szokott lenni),hanem megismer,és hosszútávon segít nekem.

És a szívemre megy rá a rengeteg belső feszültség.


Szeptembertől megyek új egyetemre,ha minden igaz,de ...félek minden jövőbeni dologtól..apám pénzes de nem vesz magához.


2018. jan. 17. 02:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!