Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy elmúljon...

Mit csináljak, hogy elmúljon a depresszióm?

Figyelt kérdés

Nem akarom magam diagnosztizálni de nem tudok más megnevezést adni erre az állapotra. Ürességet érzek, nehezen alszom el és ismét megjelentek az öngyilkos gondolatok. Mindent próbáltam.

Mikor kicsit is enyhébb az idő elmegyek kocogni, iszom elég vizet, normálisan próbálok kajálni (ami pont emiatt néha nem jön össze). Gitározni, rajzolni, írni és szociális életet élni is igyekszem de semmi nem javít ezen.

És nem, nem az probléma, hogy nem vettek Iphonet csak simán ezt érzem ok nélkül néha hónapokig.

18/l



2018. jan. 18. 06:42
 1/3 anonim válasza:
50%
Szarjál rá.
2018. jan. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az egyeshez.
2018. jan. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen átérzem a problémádat. Engem is hasonló gondok gyötörnek már egy jó ideje, lassan kezdem feladni a küzdelmet. Nincs túl sok barátom, amúgy is ritkán látom őket. Amire nekem szükségem van, azt nem lehet megvenni, mint egy telefont. Te tehetséges vagy. Gitározol, tudsz rajzolni, ami szerintem egy fantasztikus adottság. Én már annak is örülnék, ha egy egyenes vonalban nem lenne legalább négy kanyar. Szerintem azt az űrt kéne kitölteni, ami okozza a problémákat. Engem a jelenlegi barátaim tartanak életben, nem tudom mi lenne nélkülük. Próbálj meg barátokat szerezni, akik hasonló helyzetben vannak. Ők meg fognak érteni, és el is fognak fogadni.
2018. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!