Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés

egyszerűen utálok olvasni. Még azt is ami érdekel...

elkezdek olvasni és azonnal elkapandozok, van hogy 5x elolvasom ugyan azt a mondatot mégse fogom fel. állandóan visszaszámolok, hogy mondjuk beosztom hogy mennyit kell olvasnom. Alig várom hogy abbahagyhassam.

és kb semmi nem marad meg belőle, alá kell húznom ahhoz hogy bármennyire is átlássam a szöveget. És mondom a legnagyobb baj az, hogy ami érdekel azt se akarom olvasni, annyira nehezen megy a koncentrálás. Vagy elkapandozok vagy kikapcsol az agyam


2018. jan. 19. 12:23
 1/9 A kérdező kommentje:

JA és olvasás közben végzg kaprom a fejem vagy az arcom.

Állandóan. Nagyon zavaró. Pattanásos is vagyok miatta

2018. jan. 19. 12:25
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként emellett az egyik legerősebb egyetemre járok és jó jegyekkel végzem
2018. jan. 19. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2018. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Már mér lenne kamu?
2018. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést mert segítséget szeretnék és nem beszólogatásokat. Gondoltam ebbe a témakörbe talán nem a másikat sértegetni járnak az emberek...
2018. jan. 19. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid a figyelemtartományod, pedig olvasáshoz az elengedhetetlen. Ennyire azért nem normális.
2018. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én velem is van ilyen mikor túlterhelem magam olvasással. Pár napig akkor hanyagolni szoktam mindent. Elmegyek kikapcsolódni mozogni. Próbáld ki, lazíts pár napot. :)
2018. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es. Ez mitől lehet? mit csináljak hogy javuljon?
2018. jan. 19. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez ált. azokkal fordul elő, akik szeretnek álmodozni, fantáziálgatni, tehát nem a valóság talaján élnek.


Nem tudom, lehet, hogy te is álmodozó vagy?


Ha igen, akkor sürgősen vess véget ennek! Próbáld újból rá kényszeríteni magadat, hogy a napi feladataidra koncentrálj, a fantáziálgatások pedig felejtősek.


"Tán a jövőnek holdas fátyolában

Ijesztő képek réme jár feléd,

S nem bízhatol sorsodnak jóslatában,

Mert egyszer azt csalúton kereséd?

Nézd a világot: annyi milliója,

S köztük valódi boldog oly kevés.

Ábrándozás az élet megrontója,

Mely, kancsalúl, festett egekbe néz."


Vörösmarty Mihály: A merengőhöz

2018. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!